مجموعه بازرگانی اسدی (کالای ساختمانی) از سال ۱۳۸۵ وارد عرصه تأمین متریال ساختمانی و به تبع آن خدمات مرتبط با آن در استان خراسان رضوی شده است.

توجه ویژه به چالش‌های موجود در جوامع بشری از جمله ترافیک، ترددهای غیرضروری، تاثیرات آلودگی هوا بر سلامت، کمبود وقت و بهره برداری بهینه از زمان مفید و همچنین ایده راه اندازی فروش هایپری در این رسته شغلی، باعث شد تا سرمایه گذاری در ایجاد نمایشگاهی به وسعت ۵۰۰ مترمربع و ۲ فضای فروشگاهی مستقل با عناوین یراق تخصصی، لوله و اتصالات و قطعات یدکی در یکجا تحقق یافته و در این راستا به کاملترین مجموعه ارائه متریال ساختمانی از مرحله نازک کاری به بعد، دست یابیم. ابعاد یک خرید ویژه مانند قیمت مناسب، گارانتی طلایی، خدمات پس از فروش، نصب و حمل نیز، از نظر دور نمانده و بعنوان یک اصل به آن پرداخته شده است.

بدیهی است ارائه خدمات در این سطح نیازمند نیروهای متعهد، مجرب و کارآمد است که جذب ایشان با وسواس خاصی صورت پذیرفته تا در سطوح مختلف شرکت، درحد و شأن مشتریانمان با افتخار حاضر باشیم.

مشاوران ویکندو با تمرکز بر گردش کار و کالا از زمان ورود به سیستم تا لحظه‌ی خروج آن فرآیندی کار آمد و تسریع کننده ایجاد کردند که با گذشت زمان بهتر و بهتر کار خواهد کرد. ایجاد طبقه بندی ذهنیات مدیران مجموعه و ایجاد سیستمی جهت اجرای کم هزینه درخواست‌های آنها هر روز این مجموعه را بیشتر و بیشتر به موفقیت و کارآمدی ایده ال نزدیک می‌کند .
مشاوران ویکندو با سال‌ها تجربه‌ی سیستم سازی برای کسب و کارهایی که با خرید و فروش سر و کار دارند در کنار مدیران لایق و هدفمند بازرگانی اسدی قرار گرفتند و با کمک هم، کار آمدی را در این بازار پر نوسان به بازرگانی اسدی هدیه دادند.

شرکت ویکندو همکاری خود را از خرداد ماه سال ۱۳۹۸ در قالب «پروژه بهبود سیستم بازاریابی و فروش» با مجموعه بازرگانی اسدی آغاز کرد.

خدمات ارائه شده:

۱

پروژه سیستم سازی واحد بازاریابی (۱۳۹۸)

۲

پروژه راه اندازی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (۱۳۹۸)

۳

پروژه سیستم سازی واحد فروش (۱۳۹۸)