بازرگانی اسدی با مدتها کار در زمینه لوازم خانگی به عنوان یک توزیع کننده مهم و تأثیرگذار در بازار لوازم خانگی مشهد مطرح است. بازار لوازم خانگی نیز از آن دست بازارهایی است که در سال‌های اخیر تحت تأثیر نوسانات شدید بازار و شرایط تحریم با مشکلات فراوان روبرو بوده است. علاوه بر آن خریدهای زیاد برای تأمین موجودی انبار و تأمین سلیقه‌ی خریداران باعث می‌شود تا پروسه خرید و نگهداری بار مالی زیادی را بر مجموعه‌ی بازرگانی اسدی وارد کند.

این فشار باید محیطی پر استرس را برای چنین مجموعه‌ای به همراه داشته باشد، اما ایجاد فرآیندهای منطقی و ساده، و همچنین دقیق کردن چگونگی فرآیند انبار و چارت سازمانی باعث شده است در میان نوسانات بازار این مجموعه همچنان با داشتن محیطی پر انگیزه به فعالیت خود ادامه دهد.

مشاوران ویکندو با تمرکز بر گردش کار و کالا از زمان ورود به سیستم تا لحظه‌ی خروج آن فرآیندی کار آمد و تسریع کننده ایجاد کردند که با گذشت زمان بهتر و بهتر کار خواهد کرد. ایجاد طبقه بندی ذهنیات مدیران مجموعه و ایجاد سیستمی جهت اجرای کم هزینه درخواست‌های آنها هر روز این مجموعه را بیشتر و بیشتر به موفقیت و کارآمدی ایده ال نزدیک می‌کند .
مشاوران ویکندو با سال‌ها تجربه‌ی سیستم سازی برای کسب و کارهایی که با خرید و فروش سر و کار دارند در کنار مدیران لایق و هدفمند بازرگانی اسدی قرار گرفتند و با کمک هم، کار آمدی را در این بازار پر نوسان به بازرگانی اسدی هدیه دادند.
به امید روزهایی بهتر و زیباتر.