پوشاک حوزه‌ای از کسب و کار است که اگر درست و اصولی اجرا شود می‌تواند بسیار سودآور باشد و در مقابل اگر با دانش کم و بدون فرآیندی صحیح به این مقوله ورود کنیم علاوه بر ضرر مالی، اعتبار از دست رفته را نیز به دنبال خواهد داشت. همه‌ی ما ممکن است اطرافمان بسیاری را بشناسیم که سرمایه، وقت و اعتبارشان را در این بازار از دست داده‌اند و نیز کسانی را می‌شناسیم که به سودهای هنگفت رسیده‌اند و توانسته‌اند کسب و کاری پایدار و ثمر بخش را بنا کنند.

مشاوران ویکندو از لحظه شروع به کار برند بازلی برای طراحی مسیر، استراتژی و سیستم سازی و همچنین آموزش فروشندگان و مدیران لحظه به لحظه در کنار مدیران و پرسنل بازلی حضور داشتند.

فروشگاه و برند بازلی با شروعی قدرتمند و سیستم سازی شده در بازار مشهد معرفی شد و شروع به کار کرد. مشاوران ویکندو به صورت هفتگی و مداوم به عیب یابی سیستم فروش و بازاریابی می‌پردازند و سرعت رشد این برند را افزایش می‌دهند.
سیستم سازی فروش و خرید، حوزه‌هایی هستند که ویکندو با سال‌ها تجربه در آن، امروز قادر است تا سیستم‌هایی با کمترین نقص و طبق دانش معتبر امروز ایجاد کند و این اتفاق در مجموعه بازلی رخ داد.
امیدواریم در روزها و سال‌های آینده شاهد همکاری با مدیران این مجموعه باشیم و بیشتر از قبل به مشاوره و خدمت‌رسانی ادامه دهیم.