پوشاک حوزه‌ای از کسب و کار است که اگر درست و اصولی اجرا شود می‌تواند بسیار سودآور باشد و در مقابل اگر با دانش کم و بدون فرآیندی صحیح به این مقوله ورود کنیم علاوه بر ضرر مالی، اعتبار از دست رفته را نیز به دنبال خواهد داشت. همه‌ی ما ممکن است اطرافمان بسیاری را بشناسیم که سرمایه، وقت و اعتبارشان را در این بازار از دست داده‌اند و نیز کسانی را می‌شناسیم که به سودهای هنگفت رسیده‌اند و توانسته‌اند کسب و کاری پایدار و ثمر بخش را بنا کنند.

پوشاک بازلی با هدف ایجاد یک برند فاخر ایرانی اقدام به تولید پوشاک با کیفیت مردانه کرده است. مزیت بازلی نسبت به رقبا طراحی و سبک خلاقانه است که باعث شده است محصولات این شرکت در رقابت با برندهای برتر دنیا از بُعد متریال، طراحی، دوخت و عرضه بتواند قابل قیاس قرار گیرد.
بازلی با داشتن شعب مختلف در سراسر کشور، توانسته محصولات خود را آنگونه که شایسته مردان ایرانی است تولید و عرضه نماید.

فروشگاه و برند بازلی با شروعی قدرتمند و سیستم سازی شده در بازار مشهد معرفی شد و شروع به کار کرد. مشاوران ویکندو به صورت هفتگی و مداوم به عیب یابی سیستم فروش و بازاریابی می‌پردازند و سرعت رشد این برند را افزایش می‌دهند.
سیستم سازی فروش و خرید، حوزه‌هایی هستند که ویکندو با سال‌ها تجربه در آن، امروز قادر است تا سیستم‌هایی با کمترین نقص و طبق دانش معتبر امروز ایجاد کند و این اتفاق در مجموعه بازلی رخ داد.
امیدواریم در روزها و سال‌های آینده شاهد همکاری با مدیران این مجموعه باشیم و بیشتر از قبل به مشاوره و خدمت‌رسانی ادامه دهیم.

مجموعه ویکندو از سال ۱۳۹۷ همکاری خود را با شعبه مشهد بازلی در راستای «بهبود سیستم فروش» آغاز کرده است.

خدمات ارائه شده:

۱

پروژه سیستم سازی فروش (۱۳۹۷)

۲

پروژه راه اندازی شعبه (VIP) مشهد (۱۳۹۸)

۳

پروژه تامین کارشناس فروش (۱۳۹۸)

۴

پروژه سیستم سازی تولید (۱۳۹۸)