شرکت بهبود گستر سانیا در سال ۱۳۸٩ با تولید بهبود دهنده مایع کیک کار خود را آغاز کرد. ویژگی این ترکیب افزایش لطافت و ماندگاری کیک بود. نکته جالب اینکه در آن زمان، شرکت با تولید تنها یک محصول توانست جایگاه خوبی در بازار بدست بیاورد. در ادامه کار، شرکت با تولید محصولات جدید، رشد خود را با توسعه محصول رقم زد. نکته‌ای که در نوآوری هر محصول جدید مد نظر بود، این بود که از طریق هر کالای جدید برای مشتری مزیت، رقابتی خلق کرد که این مزیت رقابتی باید با افزایش بهره وری همراه باشد؛ یعنی با حفظ قیمت تمام شده به افزایش کیفیت محصول مشتری دست یابیم.
در حال حاضر شرکت بهبود گستر سانیا با تولید بیش از ۳۰ ترکیب در زمینه تولید انواع: کیک صنعتی، نان پیتزا، دونات تخمیری، خامه قنادی، نان سنگک، نان جو، پودر کیک‌های قنادی، روغن جدا کننده از قالب و پودر کیک صنعتی، گام مؤثری در راستای توسعه‌ی بازار برداشته است.

هدف شرکت بهبود گستر سانیا تا پایان سال ۱۳٩۶ رسیدن به جایگاه اول ایجاد مزیت رقابتی برای مشتریانش بوده است. از جمله شرکت‌هایی که ما افتخار همکاری با آنها را داریم می توان به شرکت‌های مینو، آشنا، دالین مهر(بینگو پلاس)، اکباتان، شونیز، عباسپور، شیرین ناب باختر، صنایع غذایی نظری، شیرین وطن، آذر طعمی نو، پدیده آشنای نفیس، ستاره حام، درنای بنیس، سهند درویش، تنومند، شیرین غلات بناب، گل عسلی شیراز، رابطه همدان، صنایع غذایی هراتی، آذرلیما، کیمیا سلامت، تندیر ساری، کیک و کلوچه ایران، کیک و کلوچه شاهپور، سیرنگ، شهریار کام، صنایع غذایی مقدسی، فراچاشت و کیک ریحان ، کیک سادات، کیک مقصود، کیک مکتبی در افغانستان و … اشاره کرد.

شرکت ویکندو از سال ۱۳۹۶ همکاری خود را با مجموعه بهبود گستر سانیا در راستای ایجاد سیستم فروش شعبه تهران آغاز کرد.

خدمات ارائه شده:

۱

پروژه راه اندازی سیستم فروش دفتر تهران (۱۳۹۶)

۲

پروژه تدوین ساختارفروش کارخانه (۱۳۹۷)

۳

پروژه بهبود سیستم فروش کارخانه (۱۳۹۸)