یکی از سرمایه بر ترین حوزه‌های کسب و کار، فروش تجهیزات پزشکی است. تهیه، خرید و واردات این تجهیزات پروسه‌ای پر هزینه و وقت گیر است که تغییرات نرخ ارز و همینطور اتفاقات سیاسی بر آن به شدت تاثیر می‌گذارد. همه‌ی اینها باعث می‌شود تا ریسک این کسب و کار به شدت افزایش یابد. این ریسک بالا مشاوران این کسب و کار را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد؛ چرا که ارائه مسیر نادرست و فرآیندی دچار مشکل به شدت زیان آور و ضرر زننده خواهد بود.

مشاوران ویکندو از سال ۹۵ در کنار مدیران محترم شرکت مهر آزما قرار گرفتند تا با کاهش ریسک و افزایش فروش، گام‌های موثری در خدمت رسانی در زمینه تجهیزات پزشکی بردارند. با گذشت قریب به ۴ سال از این همکاری که مداوما با جلسات هفتگی و تحلیل دقیق سازمانی همراه بوده است توانسته‌ایم این برند را به یکی از معتبرترین برندها در این زمینه تبدیل کنیم.

علیرغم تلاطم‌های شدید اقتصادی و ارزی و همینطور موانع واردات، ایجاد فرآیندهای دقیق و اثر گذار باعث شده است تا سیستمی کار آمد و چابک ساخته شود که با حدود ۱۰۰ نفر پرسنل بسیار منعطف و کار آمد عمل می کند.
همراهی با این شرکت از افتخارات تیم ویکندو است. ما با کمک مدیران خلاق مهر آزما توانسته‌ایم در یکی از پر ریسک ترین مشاغل پایدار و ایمن گام برداریم و سیتم سازی موفق مشاوران ویکندو علاوه بر افزایش سود، گسترش مداوم را نیز برای این شرکت به ارمغان آورده است.
امیدواریم در آینده نیز با طی این روند به موفقیت‌های بیشتر دست پیدا کنیم.