مهر به معنای خورشید است و آرزوی ما درخشش خورشید سلامتی در آسمان کشور عزیزمان ایران است…
هلدینگ بزرگ «مهرآزما طب ایرانیان» با نام تجاری «مهرآزما» به عنوان یکی از برندهای معتبر و شناخته شده در صنعت توزیع و پخش کالاهای آزمایشگاهی، کالاهای پزشکی و مواد اولیه‌ی صنایع غذایی و شیمیایی و تولید یخچال‌های آزمایشگاهی و دارویی مطرح می‌باشد. افتخار ما ۳۰ سال فعالیت و ارائه خدمات و محصولات مهم و استراتژیک به بازار داخلی و خارجی می‌باشد. رضایت مشتریان و رشد و توسعه فعالیت‌های هولدینگ در این سال‌ها گواه این ادعا است.
ما به پشتوانه تخصص، تعهد و تجربه خود در تامین بازار داخلی، در نظر داریم اقدام به پوشش بازار منطقه‌ای نماییم و ضمن تامین و واردات محصولات پزشکی، آزمایشگاهی و مواد شیمیایی مورد نیاز صنایع داخلی کشورمان، اقدام به تأمین نیازهای صنایع سایر کشورهای منطقه نموده تا بدینوسیله گامی بزرگ در جهت رشد همکاری‌های اقتصادی منطقه‌ای و کمک به اعتلای اقتصاد و روابط دوستانه بین کشورهای منطقه برداشته باشیم.
اخیرا متخصصین ما در بخش تحقیق و توسعه با مساعدت و همراهی یکی از صنعتگران بزرگ کشورمان، قدمی بزرگ در صنعت تولید داخل برداشته و اقدام به تولید یخچال‌های ویژه نگهداری دارو و مواد پزشکی و آزمایشگاهی نموده‌اند. این محصول که حاصل تلاش شبانه روزی جوانان و متخصصان مهرآزماطب و ارتباطی ارزشمند میان دانشگاه و صنعت می‌باشد، از نظر کارایی و کیفیت در منطقه و حتی دنیا بی نظیر بوده و مورد نیاز و تقاضای بخش بزرگی از بازار تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی می‌باشد.
امید است در سایه‌ی عنایت پروردگار و با تکیه بر تخصص و تلاش خستگی ناپذیر خانواده‌ی بزرگ مهرآزما، هر روز شاهد رشد همکاری‌های اقتصادی در منطقه باشیم.

چشم انداز هلدینگ مهرآزماطب تبدیل شدن به رهبر بازار در زمین تامین و توزیع تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، مواد شیمیایی و تولید یخچال‌های آزمایشگاهی می‌باشد به طوریکه نیاز کلیه مشتریان در سراسر ایران و همچنین منطقه، با بهترین کیفیت و قیمت و ارائه بالاترین استاندارد خدمات و تحویل، برآورده گردد. تلاش همه‌ی پرسنل و مدیران سازمان‌های زیر مجموعه در این هلدینگ، جلب اعتماد مشتریان و خدمت صادقانه به آنهاست به نحوی که احساس امنیت و توانمندی و آرامش را در زندگیشان تجربه کنند.

شرکت ویکندو از سال ۱۳۹۵ همکاری خود را با شرکت مهر آزما در راستای تدوین ساختار سازمانی آغاز کرده و تا امروز بالغ بر ۳۰ پروژه مشترک همکاری را با یکدیگر تجربه کرده‌ایم.

خدمات ارائه شده:

۱

پروژه تامین کارشناس فروش (۱۳۹۵ تا اکنون)

۲

پروژه تشکیل سیستم فروش مویرگی در لاین پزشکی (۱۳۹۵)

۳

پروژه تدوین ساختار سازمانی (۱۳۹۵)

۴

پروژه سیستم سازی واحد مالی (۱۳۹۶)

۵

پروژه تامین مدیرفروش مویرگی (۱۳۹۷)

۶

پروژه یکپارچه سازی حقوق و دستمزد (۱۳۹۷)

۷

پروژه تامین مدیر بازاریابی (۱۳۹۸)

۸

پروژه سیستم سازی بازاریابی (۱۳۹۸)

۹

پروژه سیستم سازی فروش لاین شیمیایی (۱۳۹۸)