ارمغانی از رنگ چشم نواز و عطر فریبنده گل زعفران

گران قیمت ترین ادویه دنیا، زعفران، به دست توانای کارشناسان زبده زعفران در شرکت کشاورزی «توس زعفران برادران» انتخاب و بسته بندی می‌شود. تجربه‌ای از طعم و عطری استثنایی در کنار خوراکی مزین به زیباترین رنگ‌ها… این است زعفران نفیس
شرکت کشاورزی «توس زعفران برادران» در مهر ماه ۱۳۷۰ با پشتوانه ۲۵ سال تجربه در تولید، بسته بندی و عرضه محصولی بی نظیر با کیفیت برتر در صنعت زعفران با تجهیزات آزمایشگاهی کامل و پیشرفته تاسیس شده است.

این واحد به منظور تحقق اهداف سیستم تضمین کیفیت و سیستم کنترل نقاط بحرانی اصول زیر را بعنوان اهداف خود مد نظر قرار داده است:

توجه با امر آموزش در بهداشت مواد غذایی و کنترل کیفیت آن

تضمین سلامت و ایمنی مواد غذایی و استفاده از تجهیزات و وسایل آزمایشگاهی پیشرفته جهت کنترل کیفیت

رعایت استاندارد های ISO 9001-2000 و HACCP جهت جلب رضایت مشتری

کنترل مداوم بر روی تقاط بحرانی در پروسه تولید

رعایت کامل و دقیق نظافت و بهداشت محیط کارکنان

شرکت کشاورزی «توس زعفران برادران» با نام تجاری “نفیس”، کیفیت برتر را به عنوان نماد سازمان تولیدی خود برگزیده است و این را عاملی برای نیل به اصل زیر بنایی جلب رضایت مشتری می داند.
زعفران این واحد تولیدی در بهترین نقاط زعفران‌خیز استان‌های خراسان جنوبی و خراسان رضوی کشت، و به طریقه کاملا بهداشتی عمل آوری و بسته‌بندی می شود تا محصولی مطمئن، بی نظیر، با کیفیت و نفیس عرضه گردد.
مهمترین هدف کنترل کیفیت، کنترل و نظارت دقیق بر تمام پدیده‌های مؤثر در تولید می‌باشد؛ به گونه‌ای که محصول مورد نظر در تمام شرایط و تحت تاثیر متغییرهای گوناگون همواره دارای ویژگی‌های ثابت و یکنواختی باشد.
شرکت کشاورزی توس زعفران برادران با برند “نفیس” با داشتن واحد کنترل کیفیت بر تمام پدیده‌های موثر در تولید، نظارت دقیق داشته و تنها یک فرد را مسئول آن نمی‌داند، بلکه معتقد است کلیه بخش‌ها در این کنترل کیفیت دخیل بوده و آن را یک وظیفه همگانی می‌داند.

شرکت ویکندو از سال ۱۳۹۷ همکاری خود را در راستای «ایجاد سیستم فروش مویرگی کارخانه» با مجموعه نفیس آغاز کرد

خدمات ارائه شده:

۱

پروژه راه اندازی سیستم فروش مویرگی (۱۳۹۷)

۲

پروژه تامین کارشناس فروش مویرگی (۱۳۹۷)

۳

پروژه ایجاد سیستم فروش شاهرگی (۱۳۹۸)