بازار دکوراسیون داخلی بازاری پر نوسانی است که سرمایه‌های خرد بسیاری به آن وارد شده و گروه‌های متخصص مختلفی در آن مشغول فعالیت هستند. اصطلاح دکوراسیون داخلی نامی کلی برای سبد بزرگی از محصولات است که شمارش آن کاری غیر ممکن می‌نماید . تنوع محصولات در این حوزه‌ی کسب و کار در کنار تنوع سلایق مشتریان روابط پیچیده‌ای را بر این کسب و کار حاکم کرده است که ایجاد فرآیندی کار آمد و دقیق را دشوار ساخته است.
گروه شرکت‌های دکوراسیون داخلی ایده و سیتکا فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ در مشهد آغاز کردند. تمرکز شرکت ایده، تولید محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب است. شعبه اصلی ایده در خیابان رازی مشهد واقع شده است و تولیدات آن در کارگاهی مجهز واقع در خین عرب صورت می‌پذیرد.
شرکت سیتکا نیز تمرکز خود را بر روی متریال‌های خاص، طراحی‌های ویژه و محصولاتی لاکچری قرار داده است و با ایجاد یک شو روم حرفه‌ای، انتخاب را برای سخت پسندان آسان کرده است. دفتر سیتکا در خیابان فرامرز عباسی مشهد واقع شده است..

مشاوره های هفتگی و مداوم باعث شده تا فرآیندهایی که روزی دست و پاگیر مدیران بودند در سیستمی روغن کاری شده حرکتی سهل و آسان داشته باشند و مجموعه سیتکا در مسیر موفقیت گامهای موثری بردارد. تیم ویکندو برای این شرکت فعال و پویا آروزی موفقیت روز افزون دارد.

مجموعه ویکندو از سال ۱۳۹۷ همکاری خود را با مجموعه سیتکا در راستای «سیستم سازی واحد فروش» آغاز کرد.

مدلسازی محصولات

۱

هدف: افزایش رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات و محصولات با کیفیت.

۲

زمان: ۱/۵ الی جاری

۳

شرح پروژه: مدل سازی محصولات: در راستای افزایش سرعت فروش و بهبود کیفیت محصولات و خدمات، تمامی محصولات تولیدی کارخانه مدل سازی و کد بندی شدند. از طرف دیگر مشتریان هدف دسته بندی و برای هر کدام یک مدل ارائه خدمت تعریف گردید.

سیستم سازی تولید

۱

هدف: افزایش رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات و محصولات با کیفیت

۲

زمان: ۱/۵ الی جاری

۳

شرح پروژه: ایجاد ساختار سازمانی: برای ایجاد یک ساختار منسجم، ابتدا وضعیت فعلی سازمان مورد تحلیل و ارزیابی قرار گرفت و در این تحلیل و ارزیابی چارت سازمانی فعلی، منابع موجود، شرح شغل، برنامه جبران خدمت، فرآیندها، فرم‌ها و سیستم کنترل و ارزیابی مورد بررسی قرار گرفت؛ سپس در راستای ایجاد شرایط مطلوب چارت سازمانی جدید تدوین شد، نیروی مورد نیاز سازمان در پروسه واحد تامین نیرو قرار گرفت. شرح شغل و انتظاراتی که سازمان از نیروها دارد تدوین و سپس فرآیندهای ارتباطی آن‌ها شناسایی شد. در راستای مستند سازی اطلاعات فرم‌های مورد نیاز طراحی گردید.

خدمات ارائه شده:

۱

پروژه سیستم سازی واحد فروش سیتکا (۱۳۹۷)

۲

پروژه سیستم سازی واحد مالی ایده و سیتکا (۱۳۹۸)

۳

پروژه سیستم سازی تولید کارگاه (۱۳۹۸)

۴

پروژه تامین کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری (۱۳۹۸)

۵

پروژه تامین مدیر مالی و کارشناس حسابداری (۱۳۹۸)