بازار دکوراسیون داخلی بازاری پر نوسانی است که سرمایه‌های خرد بسیاری به آن وارد شده و گروه‌های متخصص مختلفی در آن مشغول فعالیت هستند. اصطلاح دکوراسیون داخلی نامی کلی برای سبد بزرگی از محصولات است که شمارش آن کاری غیر ممکن می‌نماید . تنوع محصولات در این حوزه‌ی کسب و کار در کنار تنوع سلایق مشتریان روابط پیچیده‌ای را بر این کسب و کار حاکم کرده است که ایجاد فرآیندی کار آمد و دقیق را دشوار ساخته است.
مجموعه سیتکا یکی از فعالان این حوزه است که با صرف سرمایه پولی و انسانی و بکارگیری متخصصین بسیار سعی دارد تا بخش قابل توجهی از سبد دکوراسیون داخلی را تأمین نماید که همه‌ی این مسائل باعث شده بود مجموعه‌ای از کارهای در هم پیچیده ایجاد شده باشد که حرکت این برند را کند نماید.

شرکت ویکندو از سال ۹۷ با تحلیل دقیق و موشکافانه‌ی این شرکت تلاش کرده تا با کاهش پیچیدگی به فرآیندهای ساده و اثر گذار دست یابد. اکنون که بیش از یکسال از همکاری مشاوران ویکندو با شرکت سیتکا می‌گذرد، توانسته‌ایم گام‌های مؤثری در کارآمدسازی و اثر گذاری این برند برداریم.

مشاوره های هفتگی و مداوم باعث شده تا فرآیندهایی که روزی دست و پاگیر مدیران بودند در سیستمی روغن کاری شده حرکتی سهل و آسان داشته باشند و مجموعه سیتکا در مسیر موفقیت گامهای موثری بردارد .
تیم ویکندو برای این شرکت فعال و پویا آروزی موفقیت روز افزون دارد.

مدلسازی محصولات

۱

هدف: افزایش رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات و محصولات با کیفیت.

۲

زمان: ۱/۵ الی جاری

۳

شرح پروژه: مدل سازی محصولات: در راستای افزایش سرعت فروش و بهبود کیفیت محصولات و خدمات، تمامی محصولات تولیدی کارخانه مدل سازی و کد بندی شدند. از طرف دیگر مشتریان هدف دسته بندی و برای هر کدام یک مدل ارائه خدمت تعریف گردید.

سیستم سازی تولید

۱

هدف: افزایش رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات و محصولات با کیفیت

۲

زمان: ۱/۵ الی جاری

۳

شرح پروژه: ایجاد ساختار سازمانی: برای ایجاد یک ساختار منسجم، ابتدا وضعیت فعلی سازمان مورد تحلیل و ارزیابی قرار گرفت و در این تحلیل و ارزیابی چارت سازمانی فعلی، منابع موجود، شرح شغل، برنامه جبران خدمت، فرآیندها، فرم‌ها و سیستم کنترل و ارزیابی مورد بررسی قرار گرفت؛ سپس در راستای ایجاد شرایط مطلوب چارت سازمانی جدید تدوین شد، نیروی مورد نیاز سازمان در پروسه واحد تامین نیرو قرار گرفت. شرح شغل و انتظاراتی که سازمان از نیروها دارد تدوین و سپس فرآیندهای ارتباطی آن‌ها شناسایی شد. در راستای مستند سازی اطلاعات فرم‌های مورد نیاز طراحی گردید.